Home ShowBizzz E dashura e futbollistit Dele Alli merr gjithë vëmendjen nga pushimet në St.Tropez

E dashura e futbollistit Dele Alli merr gjithë vëmendjen nga pushimet në St.Tropez

0
E dashura e futbollistit Dele Alli merr gjithë vëmendjen nga pushimet në St.Tropez

 

Marrëdhënia e tyre u konfirmua të jetë përsëri në rrugën e duhur, pasi ata u panë duke shijuar pushimet në Mykonos këtë javë.

23 vjeçari, Dele Alli dhe e dashura e tij, Ruby Mae, u panë duke pushuar në një jaht, në St. Tropez të Francës.Me disa fotografi të publikuara në Instagram, 23 vjeçarja, Ruby Mae shfaqi figurën e saj të përsosur në një palë bikini ngjyrë ulliri.

Bukuroshja zeshkane u pa e ulur në jaht ndërsa shikonte nga deti, me trupin e saj të përsosur, teksa shfaqte format e saj elegante.

Dyshja ishte duke e shijuar ditën e tyre në det, ndërsa lojtari i Tottenhamit u shfaq me pantallona të shkurta ngjyrë të bardhë.

Ruby dhe Dele fillimisht nxitën spekulime që ata u rilidhën kur ajo e shoqëroi atë në një martesë familjare, në fillim të muajit korrik./GazetaBlic/.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “E dashura e futbollistit Dele Alli merr gjithë vëmendjen nga pushimet në St.Tropez”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...