Home ShowBizzz E dhimbshme, ndahet nga jeta reperi i njohur

E dhimbshme, ndahet nga jeta reperi i njohur

0
E dhimbshme, ndahet nga jeta reperi i njohur

Është ndar nga jeta reperi i njohur Tech9.
Akim Mikens i njohur si Tech9 ka humbur jetën këtë javë dhe ky lajm trishtoi të gjithë miqtë dhe fansat e tij, shkruan People, transmeton lajmi.net.    
Por, reperi tjetër Tech9ne është detyruar të sqarojë se është mirë për shkak se po e ngatërrojnë me Tech9.
Duke sqaruar për ngatërrimin që po i bëhet, reperi Tech9ne ka shprehur ngushëllime për humbjen e kolegut të tij.
Shkaku i rastit të reperit ende nuk është bërë i ditur.


Loading...