Home ShowBizzz E dini për të bukur në serial, ‘Jagizi’ do t’iu lë gojëhapur edhe në realitet

E dini për të bukur në serial, ‘Jagizi’ do t’iu lë gojëhapur edhe në realitet

0
E dini për të bukur në serial, ‘Jagizi’ do  t’iu lë gojëhapur edhe në realitet

 

Caglar Ertugrul është aktori shumë i njohur turk dhe një ndër më të pëlqyerit jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.
Edhe pse luajti në shumë filma e seriale të tjera turke, në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e ‘Jagizit’ në serialin shumë të njohur turk
‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.    
Ai u bë I pëlqyer sidomos me pamjen e tij.
Mirëpo nga fotografitë e tij, shohim që ‘Jagizi’ në serial është shumë I pashëm, por në realitet është edhe më I bukur./ORAinfo/