E dini për të re, por a dini sa vite mbushi sot Shyhretja?

197

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të përfolura të muzikës shqiptare.
Ajo nisi karrierën në muzikë 40 vite më parë dhe që nga atëherë nuk u largua nga skena muzikore shqiptare, duke sjellë kështu çdo here hite të padiskutuara dhe shumë të pëlqyera, përcjell ORAinfo.
Shyhretja sot festoon ditëlindjen e saj, dhe për të cilën mori urime të shumta.
Ajo sot, festoon ditëlindjen e saj të 57-të./ORAinfo/