Home ShowBizzz E grimosur rëndë dhe me flokë të finerata, Ryva Kajtazi befason me pamjen

E grimosur rëndë dhe me flokë të finerata, Ryva Kajtazi befason me pamjen

0

Ryva Kajtazi u bë e njohur si aktore, e pastaj edhe si këngëtare.
Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.    
Ryva është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.
Sonte ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke u rregulluar të frizerka.
E grimosur goxha rënë dhe me flokë të finerata, Ryva po duket joshëse. /ORAinfo/