Home Kuriozitete E kapi duke e tradhëtuar me tre femra, gruaja e godet burrin me stol në kokë(Video)

E kapi duke e tradhëtuar me tre femra, gruaja e godet burrin me stol në kokë(Video)

0
E kapi duke e tradhëtuar me tre femra, gruaja e godet burrin me stol në kokë(Video)

Një grua e revoltuar nga veprimet e bashkëshortit të vet ka dalë jashtë kontrollit në në lokal pranë shtëpisë. Ajo e ka kapur “mat” burrin e vet me tre gra, ku po argëtohej me to nën ritmet e muzikës peruane.

Gruaja është xhindosur në ato momente, ku ka marrë një stol të lokalit dhe e ka god.itur në kokë burrin me gjithë fuqinë që ka pasur.

Incidenti ndodhi në një bar në qytetin e Iquitos, Peru. Edhe personat që kanë qenë të pranishëm në lokal nuk kanë mundur dot ta qetësojnë gruan e revoltuar, ku edhe pse ja kanë hequr stolin nga duart, ajo e ka go.dit me grushta e shkelma.

Gruaja dyshohet se u bë nervoze, sepse burri i saj po shpenzonte paratë e shkollës së fëmijëve me tre gratë në lokal.

Edhe pasi ka dalë nga lokali, gruas akoma nuk i kishin “zbritur” nervat dhe sërish i ka gjuajtur me grushta duke e shtrirë në tokë bashkëshortin i cili edhe nga pamjet shihet i gja.kosur në fytyrë.Loading...