E kolme, por format e saj seksi ju çmendin

199

Katie Price ka pozuar disa foto të nxehta në bikine ngjyrë leopard derisa ka bërë një fotosesion për të reklamuar në xhirime në Mallorca

Ajo është bërë një emër i njohur dhe i suksesshëm në karrierën e saj si modele pavarësisht formave të kolme të saj.

Katie Price është treguar tepër seksi në bikine ngjyrë leopard derisa ka bërë një fotosesion për të reklamuar një linjë bikinesh në Mallorca të martën.

Personaliteti i njohur nga televizioni, 40 vjeçare, ka treguar format e saj sensacionale derisa ka treguar se ende është në formë dhe di të jetë më seksi se sa vajzat e reja. /GazetaExpress/