Home ShowBizzz E mendoni të moshuar ‘Kerimen’, nuk do t’iu besoni syve si duket në realitet/

E mendoni të moshuar ‘Kerimen’, nuk do t’iu besoni syve si duket në realitet/

0
E mendoni të moshuar ‘Kerimen’, nuk do t’iu besoni syve si duket në realitet/

‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ po vazhdon të jetë një ndër serialet më të pëlqyer dhe më të njohur si në Turqi ashtu edhe më gjerë.
E roli i ‘Kerimes’ që e luan aktorja e njohur Türkan Kılıç është një prej personazheve kryesore, përcjell ORAinfo.    
Ky rol e bëri shumë të njohur aktoren edhe në publikun shqiptar.
Ndonëse në serial duket më e moshuar, ‘Kerimja’ në realitet duket shumë në formë dhe si një vajzë e re./ORAinfo/