Home ShowBizzz E patë urimin e Egzonës dhe Albatritit për binjakët, por ju ka ikur ky detaj

E patë urimin e Egzonës dhe Albatritit për binjakët, por ju ka ikur ky detaj

0
E patë urimin e Egzonës dhe Albatritit për binjakët, por ju ka ikur ky detaj

Sot, binjakët e Egzonës dhe Albatrit Muqiqit festojnë ditëlindjen e parë.
Familja e tyre kanë realizuar edhe një set fotografik në këtëditë kaq të rëndësishme për ta, përcjell ORAinfo.      

Egzona e Albatriti kanë uruar me fjalët më të ëmbla djalin dhe vajzën.
e ajo që mori gjithë vëmendjen është se ata janë një kopje e Egzonës./ORAinfo/    


——————————————–
Ju pëlqeu “E patë urimin e Egzonës dhe Albatritit për binjakët, por ju ka ikur ky detaj”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...