Home ShowBizzz E zbulon afrona, në këtë vend përrallor do ta kalojnë muajin e mjaltit ajo dhe Blero

E zbulon afrona, në këtë vend përrallor do ta kalojnë muajin e mjaltit ajo dhe Blero

0
E zbulon afrona, në këtë vend përrallor do ta kalojnë muajin e mjaltit ajo dhe Blero

Këngëtari i mirënjohur, Blero dhe e fejuara e tij Afrona së shpejti do të martohen.
Ata kanë paralajmëruar një dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.      

Pas dasmës çifti do të nisen për në muaj të mjaltit.     
Për destinacion kanë zgjedhur ishullin përrallor, Hawaii./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “E zbulon afrona, në këtë vend përrallor do ta kalojnë muajin e mjaltit ajo dhe Blero”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...