Home ShowBizzz Edhe motrat Mustafa fjalë të mëdha për Nexhmije Pagarushën

Edhe motrat Mustafa fjalë të mëdha për Nexhmije Pagarushën

0
Edhe motrat Mustafa fjalë të mëdha për Nexhmije Pagarushën

Ikona e muzikës shqiptare Nexhmije Pagarusha, sot feston ditëlindjen

Urime të shumta janë dërguar në adresë të saj, nga shumë figura të skenës publike, shkruan “Kosovarja

E për ditëlindjen e saj i kushtuan edhe këngë

Shyhrete Behluli bashkë me renë e saj Learta Jakupin, sot publikuan këngën me titull “ Për ty Nexhmije”, e cila u prit mjaftë mire ku që në start mori mijëra shikime në YouTube

Urimet nuk kanë munguar as nga Motrat Mustafa, të cilat e kanë uruar Nexhmijën me një fotografi të saj dhe disa fjalë të mira

“Urime ditelindjen bilbili i këngë shqipe”, kanë shkruar ato në një story në Instagram./Kosovarja