Home ShowBizzz Edhe një artist merr yllin në ‘shëtitoren e famës’ (FOTO)

Edhe një artist merr yllin në ‘shëtitoren e famës’ (FOTO)

0
Edhe një artist merr yllin në ‘shëtitoren e famës’ (FOTO)

Snoop Dogg pozoi afër ylli të tij me të cilin u nderua në “Hollywood Walk Of Fame”, të hënën në Hollywood, transmeton Klan Kosova.

Reperi 47-vjeçar falënderoi veten gjatë një fjalimi pas këtij nderi.

‘Unë dua të falënderoj veten për besimin tim. Falënderoj veten për gjithë këtë punë të vështirë’, tha ai.

‘Dua të falënderoj veten sepse nuk kam pushuar asnjë ditë. ‘Falënderoj veten që gjithmonë jam përpjekur dhe kurrë s’kam marrë më shumë se që kam dhënë’.

Gruaja e Snoop, Shante Broadus dhe miqtë Pharrel Williams, Jimmy Kimmel, Quincy Jones dhe Dr. Dre shprehën mbështetjen e tyre në këtë ngjarje.

snoop dogg hollywood walk of fame 034185396

Loading...