Home ShowBizzz Edona ‘mahnit’ dasmorët, kaq bukur është rregulluar për në dasmë

Edona ‘mahnit’ dasmorët, kaq bukur është rregulluar për në dasmë

0
Edona ‘mahnit’ dasmorët, kaq bukur është rregulluar për në dasmë

Edona Llalloshi është këngëtarja që tash e një kohë të gjatë është shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.
Fansat e saj brenda dhe jashtë Kosovës janë të shumtë dhe mbështetës të Edonës që nga fillimi, përcjell ORAinfo.    

 

   

Edhe pse është shumë aktive me këngë të reja, Edona është shumë e pranishme edhe me postime në rrjete sociale.
Së fundi ka shkuar në dasmë e si gjithmonë shkëlqeu më fustanin dhe dukjen e saj./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Edona ‘mahnit’ dasmorët, kaq bukur është rregulluar për në dasmë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...