Home ShowBizzz Edona niset për dasmë, do t’i lë nën ‘hije’ të gjitha me këtë fustan, frizurë e grim

Edona niset për dasmë, do t’i lë nën ‘hije’ të gjitha me këtë fustan, frizurë e grim

0
Edona niset për dasmë, do t’i lë nën ‘hije’ të gjitha me këtë fustan, frizurë e grim

Edona Lalloshi po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të ftuara të performojë në dasma e festa të ndryshme familjare.
Ajo komentohet shumë si për zërin e saj, ashtu edhe për paraqitjet e saj përherë plot stil, shkruan ORAinfo.    

Atë e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pas vetes ka shumë ndjekës.
Sot ajo ka publikuar disa foto ku shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Edona niset për dasmë, do t’i lë nën ‘hije’ të gjitha me këtë fustan, frizurë e grim”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...