Home ShowBizzz Egzona ia lë fëmijët vjehrrës e del me Albatritin, por shikoni çka mori gjithë vëmendjen

Egzona ia lë fëmijët vjehrrës e del me Albatritin, por shikoni çka mori gjithë vëmendjen

0
Egzona ia lë fëmijët vjehrrës e del me Albatritin, por shikoni çka mori gjithë vëmendjen

Këngëtari i njohur, Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë një prej çifteve më të përfolura në publik.
Ata janē martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, përcjell ORAinfo.      

Sot, ata ia kanë lënë fëmijët Meritës dhe kanë dalë bashkë.    
E ajo që mori gjithë vëmendjen është pamja e lodhur e Egzonës./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Egzona ia lë fëmijët vjehrrës e del me Albatritin, por shikoni çka mori gjithë vëmendjen”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...