Egzona shkon në punë, ka bërë kombinimin më interesant në veshje

183

Egzona Muqiqi është një prej emrave më të përfolur në publik e në media.
U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani famën e madhe po e arrin me paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo nuk mungon me postime të ndryshme nga jeta e saj familjare dhe ajo profesionale.
Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me komplete të kuqe të cilat i ka kombinuar me atlete të bardha.
Edhe e tillë, Egzona po duket tejet e bukur./ORAinfo/