Home ShowBizzz Egzona shkon të rregullohet te frizerja, iu lë gojëhapur me pamjen

Egzona shkon të rregullohet te frizerja, iu lë gojëhapur me pamjen

0
Egzona shkon të rregullohet te frizerja, iu lë gojëhapur me pamjen

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar.
Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin, shkruan ORAinfo.    

Tani ata janë të martuar dhe janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.
E vetëm pak javë pas lindjes së binjakëve, Egzona shkoi te rregullohet te frizerja e pamja e saj iu lë gojëhapur./ORAinfo/


Loading...