Home ShowBizzz Egzonës nuk i ndahen dhuratat edhe kaq javë pas lindjes, ja çka mori sot

Egzonës nuk i ndahen dhuratat edhe kaq javë pas lindjes, ja çka mori sot

0
Egzonës nuk i ndahen dhuratat edhe kaq javë pas lindjes, ja çka mori sot

Egzona Muqiqi është tani një ndër personazhet më të përfolura të publikut shqiptar.
U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, e tani Egzona famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.    

Ajo para pak javësh u bë nënë për herë të dytë dhe lindi binjakë, një vajzë dhe një djalë.
E sot, kaq ditë pas lindjes ajo mori një dhuratë, e të cilën nuk hezitoi ta postojë në Instastory./ORAinfo/