Elita e merr frizerin e saj në dhomën e gjumit, shkak djali

143

Elita duket se pas lindjes e ka lënë veten pas dore duke u marrë me djalin e saj.
Duke mos pasur kohë të shkojë vetë të frizeri, ajo e ka marrë atë në shtëpi, përcjell ORAinfo.    

E sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se po feniratet në shtëpi.
Mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen është paraqitja e saj pa grim dhe e pa rregulluar, e kështu s’e keni parë ndonjëherë Elitën./ORAinfo/