Elita i bën vjehrrës një dhuratë shumë të bukur, shikoni reagimin e saj

178

Elita Rudi dhe Gjiko para pak kohe janë bërë prindër për herë të parë.
Djalin e tyre ata e pagëzuan me emrin, Zëri, shkruan ORAinfo.    

E ajo që i është gëzuar më së shumti lindjes së tij është nëna e Gjikos, Lirija, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale.
Sot duket se Elita dhe Gjiko i kanë bërë dhuratë një buqetë me lule, e Lirija e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram./ORAinfo/