Home ShowBizzz Elita Rudi ka një sqarim për të gjithë ndjekësit e saj (FOTO)

Elita Rudi ka një sqarim për të gjithë ndjekësit e saj (FOTO)

0
Elita Rudi ka një sqarim për të gjithë ndjekësit e saj (FOTO)

 

Prezantuesja e njohur Elita Rudi ka bërë një sqarim për të gjithë ndjekësit e saj të cilët e pyetën nëse ajo është një nënë gjidhënëse.

“Për të gjithë ata që po
pyesin. Po jam një nënë gjidhënëse”, ka shkruar Elita në instastory.

  

Pak javë më parë,
moderatorja dhe burri i saj – reperi Gjiko, u bënë prindër të një djali të
cilin e quajtën Zëri.

Çifti na njoftoi me djalin në ditën kur erdhi në jetë, por akoma nuk ka fotografi të tij disa ditë pas lindjes./Prive.al

 

  

 

  

 

Loading...