Home ShowBizzz Elvana Gjata, si një princeshë përrallash

Elvana Gjata, si një princeshë përrallash

0
Elvana Gjata, si një princeshë përrallash

Elvana Gjata shquhet për stilin e saj unik dhe sharmin që e karakterizon.

Këngëtarja
shqiptare që u “ringjallë” pas një pause disa mujorëshe, po vazhdon të jetë aktive
me koncerte jashtë vendit.

Por, ajo s’po
mungon as në shfaqjet e filmit të saj komik “Dy gisht mjaltë” që është duke u
dhënë momentalisht edhe në Zvicër.

Në qytetin e Lausanne-s, Elvana ka realizuar edhe disa fotografi, ku shfaqet në një fustan përrallor të dizajnuar nga Valdrin Sahiti.