Home ShowBizzz Emina Cunmulaj feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

Emina Cunmulaj feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

0
Emina Cunmulaj feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi

Emina Cunmulaj është modelja e njohur shqiptare.
Ajo është rritur në Mal të Zi e më vonë ka shkuar në Amerikë ku edhe është martuar me miliarderin izraelit, përcjell ORAinfo.      
Emina është nënë e dy vajzave dhe krahas punës si modele ajo bën edhe punë vullnetare duke ndihmuar familjet shqiptare në nevojë.
Sot, Emina feston ditëindjen dhe ndonës duket më e re, ajo sot mbushi 35 vite./ORAinfo/    ——————————————–
Ju pëlqeu “Emina Cunmulaj feston ditëlindjen, e pabesueshme sa vite mbushi”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...