Enca i përgjigjet S4MM-it pasi reperi e thumboi (FOTO)

162

 

Enca i është përgjigjur në një mënyrë indirekte
S4MM-it, i cili e thumboi atë dje me anë të një postimi në instastory.

Ai tha se ka dëgjuar që Enca është e mirë në
photoshop dhe se do që ajo t’ia bëjë fotografinë e coverit të albumit.

  

Pas kësaj, këngëtarja bëri një postimi në
instastory që thoshte “Të hash bukë nga fama e Encës”.

Ajo mbi imazh shkroi “Bon apetit” që në shqip i
bie të bëftë mirë.

Enca rallë herë ka reaguar edhe pse u bë shpesh
pre e shumë akuzave për photoshop./Prive.al