Engji del me veturë, por grimi dhe veshja e saj marrin gjithë vëmendjen

181

 Engjëllusha Salihu ëshë vajza e këngëtares, Shyhrete Behlulit, dhe një ndër këngëtaret më të reja të muzikës popubllore.
Ajo tani ëshë shumë aktive në mbrëmje e në koncerte e sidomos në muajin që shkoi, në kohën e festive të fundvitit, përcjell ORAinfo.    
Engji është shumë aktive edhe në rrjetet e saj sociale, ku pothuajse çdo ditë poston foto dhe video të ndryshme të jetës së saj.
E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë, mirëpo, veshja e saj dhe grimi e bëjnë të duket si kurrë më parë./ORAinfo/