Home ShowBizzz Engji kthehet në shtëpi, e nipi ia bën surprizën më të bukur

Engji kthehet në shtëpi, e nipi ia bën surprizën më të bukur

0
Engji kthehet në shtëpi, e nipi ia bën surprizën më të bukur

Ajo është një këngëtare tejet e dashur për publikun.
Engjëllusha Salihu u bë e njohur në fillim si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare tejet e suksesshme, përcjell ORAinfo.      

Përveç për karrierën si këngëtare ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se sapo është kthyer në shtëpi, e Matini e ka pritu me përqafime atë./ORAinfo/    


——————————————–
Ju pëlqeu “Engji kthehet në shtëpi, e nipi ia bën surprizën më të bukur”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...