Home ShowBizzz Engji shfaqet pa pikë grimi, do të befasoheni nga pamja e saj

Engji shfaqet pa pikë grimi, do të befasoheni nga pamja e saj

0
Engji shfaqet pa pikë grimi, do të befasoheni nga pamja e saj

Engjëllusha Salihu po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.
Duke qenë një këngëtare tejet e pëlqyer ajo është një ndër më të përfolurat e publikut, shkruan ORAinfo.    

Krahas angazhimeve të shumta, Engji është shumë aktive edhe me postime në Instagram.
Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet pa shumë grim dhe po duket mirë./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Engji shfaqet pa pikë grimi, do të befasoheni nga pamja e saj”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...