Home ShowBizzz Era Istrefi dhe hip-hop artisti rus Sayonara Boy publikojnë bashkëpunimin e ri (18+)

Era Istrefi dhe hip-hop artisti rus Sayonara Boy publikojnë bashkëpunimin e ri (18+)

0
Era Istrefi dhe hip-hop artisti rus Sayonara Boy publikojnë bashkëpunimin e ri (18+)

 

Era Istrefi po vazhdon të eksperimentojë me muzikën e saj duke provuar stile dhe ritme të ndryshme.

Ajo sapo publikoi bashkëpunimin e saj të ri me hip-hop artistin rus që njihet me nofkën Sayonara Boy.

Kënga që titullohet “Sayonara detka” është shoqëruar me videoklip i cili paralajmëron të shikohet nga moshat që janë mbi 18 vjet. / Prive.al

 

 

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Era Istrefi dhe hip-hop artisti rus Sayonara Boy publikojnë bashkëpunimin e ri (18+)”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...