Era Istrefi ka një porosi të ndyrë për fansat: “Lëpimani b…”

171

Era Istrefi duket se ka pasur një porosi shumë të ashpër për fansat e saj

Era Istrefi pritet që bashkë me motrën e saj,
Nora Istrefi ta lansoi këngën e saj më të re, “Nuk e di”.

Premiera e kësaj kënge pritet të jepet ditën e
premte, më 19 prill dhe të dyja motrat e kanë promovuar këtë këngë nëpër
rrjetet sociale pothuajse dy javë se kur do të publikohet në këtë datë.

Megjithatë, duket se disa fansa kanë publikuar
në versionin audio këtë këngë të dy motrave dhe kjo ka bërë që Era të bëj “lojë
fjalësh” me një status të saj në Instagram.

“Leak my ass…”, ka shkruar ajo, që në shqip
do të thotë “Lëpimani b…”, mirëpo “leak” në anglisht ka edhe domethënien e
fjalës “rrjedh”, që asocon me rrjedhjen e këngës së dy motrave nëpër rrjetet
online para se ajo të publikohet.

View this post on Instagram

Leak my ass 💋

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Era ka disa vite që nuk ka kënduar shqip dhe kënga e fundit që ajo kishte realizuar në shqip ishte “Bonbon”, këngë kjo që i solli famë ndërkombëtare dhe kontratë të majme me kompaninë e njohur amerikane, “Sony Entertainment”. /GazetaExpress/