Home ShowBizzz Është në muajt e parë të shtatzënisë, Ariana dha lajmin e madh sot

Është në muajt e parë të shtatzënisë, Ariana dha lajmin e madh sot

0
Është në muajt e parë të shtatzënisë, Ariana dha lajmin e madh sot

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzuallahut.
Ndonëse u bë e njohur pas martesës me këngëtarin, janë paraqitjet e saj plot stil ato që e kanë bërë edhe më të njohur në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.    

Ajo dhe Ermali tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.
E këto ditë asaj duket se ia kanë hakuar Instagramin duke ia pamundësuar kyçjen në të, kurse sot, ajo ka treguar që tani i është rikthyer prapë./ORAinfo/


Loading...