Është ribashkuar me Stinen? Roza Lati thotë të vërtetën

311

Së fundi kanë qarkulluar thashetheme se Roza Lati dhe Stine kanë filluar romancë të re

Këto thashetheme kishin filluar pasi moderatorja e kishte ftuar në emision ishin e saj, pra Stinen

E ftuar në “Xing me Ermalin”, Roza nuk i ka shpëtuar pyetjes se a është ribashkuar me Stinen

“Unë dhe Stine kemi kuptuar që ne të dy bëjmë shumë zhurmë në botën e shoubizit, kështu që ne e shfrytëzojmë. Stine është artist, ka familjen e tij, ka vajzë, unë gjithashtu kam jetën time. Jemi miq shumë të mirë, e repektojmë shumë njëri-tjetrin”, ka sqaruar Roza Lati./Lajminet