Home ShowBizzz Është vetëm një vjeç, shikoni çka i kanë bërë djalit të Adelinës për ditëlindje

Është vetëm një vjeç, shikoni çka i kanë bërë djalit të Adelinës për ditëlindje

0
Është vetëm një vjeç, shikoni çka i kanë bërë djalit të Adelinës për ditëlindje

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë e njohur që në daljen e parë në skenë.
Ajo është tejet e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj profesionale, përcjell ORAinfo.      

Adelina është e martuar dhe ka një djalë e të cilit i bëri një festë madhështore për ditëlindje para pak ditëve.    
E për ditëlindje, ndonëse është vetëm një vjeç,a tij ia mbushën shtëpinë me dhurata./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Është vetëm një vjeç, shikoni çka i kanë bërë djalit të Adelinës për ditëlindje”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...