Home ShowBizzz ‘Faruk’ i dashuruar kokë e këmbë me gruan e tij, publikon foton më të bukur me të

‘Faruk’ i dashuruar kokë e këmbë me gruan e tij, publikon foton më të bukur me të

0
‘Faruk’ i dashuruar kokë e këmbë me gruan e tij, publikon foton më të bukur me të

Ozcan Deniz është aktori dhe këngëtari shumë I njohur turk, dhe që suksesin e tij e shtriu jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.
Edhe në publikun shqiptar u bë I njohur, e sidomos me rolin e ‘Farukut’ në serialin e njohur ‘Nusja nga Stambolli’, përcjell ORAinfo.    
Me këtë rol ai u bë shumë i njohur ndonëse luajti edhe në shumë filma e seriale të tjera.
Ai u martua vitin që shkoi dhe more nusen shumë më të re se vëtë, e në foton që po qarkullon që fundi në rrjete sociale, ata duken shumë të dashuruar pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/