Home ShowBizzz Fatmir Hysenbelliu i nënshtrohet këtij operimi (FOTO)

Fatmir Hysenbelliu i nënshtrohet këtij operimi (FOTO)

0
Fatmir Hysenbelliu i nënshtrohet këtij operimi (FOTO)

 

Pasioni për futbollin të cilin nuk e ndalë as tashmë kur nuk është më në futbollin profesionist duket t’i ketë kushtuar sërish Fatmir Hysenbelliut.

                   View this post on Instagram                            

Croatia 1-3 Albania , the result we all wanted, well done to all the boys! 🇦🇱 💪🏻

A post shared by Fatmir Oni Hysenbelliu (@fatmirhysenbelliu) on

 

Biznesmeni i njohur ka pësuar një lëndim në gju, siç ka treguar vetë përmes rrjeteve sociale i cili e ka detyruar që t’i nënshtrohet një operacioni.

Në një prej klinikave private në Austri, ai tashmë ka përfunduar me sukses këtë ndërhyrje, pas së cilës nuk i mungon buzëqeshja.

Përmes një fotoje të postuar në Instagram, Oni Hysenbelliu ka deklaruar:

‘Kisha një lëndim të gjurit duke luajtur mini-futboll me ekipin kombëtar tre muaj më parë. Sot, operimi ka përfunduar me sukses në Inssbruck të Austrisë. Mezi pres shërimin dhe rikthimin edhe më i fortë’.

Të shkuara Oni! /Prive.al

                   View this post on Instagram                            

I had knee injury playing Minifootball with national team and my team 3 months ago! Today the surgery was done successfully in Innsbruck , Austria! Looking forward for recovery and coming back stronger! 🙏🏻💪🏻⚽️

A post shared by Fatmir Oni Hysenbelliu (@fatmirhysenbelliu) on

 

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Fatmir Hysenbelliu i nënshtrohet këtij operimi (FOTO)”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...