Fatmir Hysenbelliu në drekë me këngëtaren me famë botërore (FOTO)

430

Ish i dashuri i Anxhelina Hadërgjonajt, Fatmir Hysenbelliu, së fundmi drekoi me njërën prej këngëtareve më të njohura në botë.

Ai postoi një fotografi në Instagram ku shihet në një tavolinë me Nicole Scherzinger, dhe disa persona të tjerë, në mesin e tyre edhe familjarë të Fatmirit.

‘Familje dhe miq’, ka shkruar Hysenbelliu nën fotografi duke treguar edhe lokacionin, që është në Londër./Prive.al