Home Lajme Fisi Resort, vendi i mrekullueshëm i pushimeve dimërore

Fisi Resort, vendi i mrekullueshëm i pushimeve dimërore

0
Fisi Resort, vendi i mrekullueshëm i pushimeve dimërore

 

Rugova njihet për natyrën e cila lë pa fjalë çdo vizitorë, në çdo stinë, shkruan Kosovarja.

Sezoni i ftohtë vetëm se ka filluar dhe sigurisht vikendet të gjithë dëshirojnë t’i kalojnë në bukuritë e natyrës.

  

  

Fisi Resort, i cili gjendet në Rugovë, ofron komoditet të plotë për vizitorët e shumtë.
Ky Resort ofron 4 villa me nga 2 dhoma gjumi ku në secilën mund të akomodohen deri në 6 persona.

Villat janë të paisura me mini kuzhinë, tv, internet, duke plotësuar kështu nevojat elementare të pushuesve.

Për më shumë tregojnë imazhet në vazhdim e poashtu detajet e ndryshme si dhe rezervimet mund t’i bëni përmes rrjeteve sociale në Facebook: Fisi Resort si dhe në numrat:
+38349444533
+38349188766

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Fisi Resort, vendi i mrekullueshëm i pushimeve dimërore”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...