Home ShowBizzz Fjolla Morina shtrihet në spital, çka po ndodh me të

Fjolla Morina shtrihet në spital, çka po ndodh me të

0
Fjolla Morina shtrihet në spital, çka po ndodh me të

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më atraktive të skenës sonë.
Ajo është e pranishme me projekte interesante, shkruan ORAinfo.      
Fjolla është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku pas vetes ka shumë ndjekës.
Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar është shtrirë në spital dhe si mbishkrim ka vënë ‘so let me dek a’./ORAinfo/    ——————————————–
Ju pëlqeu “Fjolla Morina shtrihet në spital, çka po ndodh me të”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...