Home ShowBizzz Flora Gashi i lë nën hije edhe 20 vjeçaret, shfaqet më në formë se kurrë

Flora Gashi i lë nën hije edhe 20 vjeçaret, shfaqet më në formë se kurrë

0
Flora Gashi i lë nën hije edhe 20 vjeçaret, shfaqet më në formë se kurrë

Ajo është e martuar dhe ka tre fëmijë.
Një emër i njohur që ka kohë të gjatë që është prezente në skenën tonë muzikore, që dha shumë nga vetja e vazhdon ta bëjë akoma, kjo është e bukura dhe e veçanta Flora Gashi.    
Kush i ka dëgjuar këngët e saj me siguri që në përshtypjen e parë e ka fituar bindjen që është një zë që do të dëgjohet përherë, shkruan Kosovarja
Edhe ashtu po ndodh. Zëri saj po jehon gjithandej ku ka shqipfolës që nga paraqitja e saj e parë.
Jo vetëm karriera muzikore por edhe ajo private e Florës ngjall interesim.

Ajo është e martuar dhe ka tre fëmijë, dy vajza dhe një djal.
Mirëpo, ajo që bie në sy është stili i pandryshueshëm i Florës dhe njëkohësisht i pazëvendësueshëm, ku në secilin imazh vërehet dukshëm kjo gjë.
Me një elegancë të theksuar nuk ia del dot të mos marrë vëmendje.
E pamundur që para një zonjë të këtillë të mos thuhen këto fjalë të bukura.
A mendoni edhe ju?.


Loading...