Home ShowBizzz Florian Beqiri fotografohet me motrën e tij, ngjashmëri marramendëse

Florian Beqiri fotografohet me motrën e tij, ngjashmëri marramendëse

0
Florian Beqiri fotografohet me motrën e tij, ngjashmëri marramendëse

Sot ka festë në familjen e Florian Beqirit.
Këngëtari Florian Beqiri, përveç 28 Nëntorit, sot ka një arsye më shumë për të festuar, shkruan lajmi.net.
Kjo pasi motra e tij e ka ditëlindjen dhe këngëtari e ka publikuar një foto pranë saj për ta uruar me fjalë zemre.
‘’Sod asht dita ma e veqant me nje anë dita flamuri kurse ajo ana ma e bukur asht Dittëlindja motres urime Tinush ishallah edhe 100 vjet edhe ishallah tplotsohen krejt deshirat tduu’’, ishte urimi i Florianit.
Bazuar në imazhin të cilës ia ka bashkangjitur urimin, vihet re ngjashmëria tejet e madhe e tij me motrën.

Loading...