A coffee break in the United States and elsewhere is a short rest period granted to employees in business and industry. An afternoon coffee break, or afternoon tea, often occurs as well.

0080-655-238-69

CA50932 Pasadena

Latest articles

Horoskopi ditor, e hënë 5 nëntor 2018

Ky është horoskopi për ditën e hënë. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e...

Meleku publikon foton më të bukur me babin e saj, duket kopja e tij

Beren Gökyıldız, padyshim është emri më i lakuar në mediat anë e mbanë globit. Kjo për faktin se aktorja e vogël, me emrin artistik...

Ky është moti për nesër

Dita e enjte do të karakterizohet me mot me diell dhe vranësira kalimtare, bën të ditur IHMK-ja përmes një komunikate për media. Temperaturat minimale parashihen...

Popular Categories