Home Fun Fustanet me dizajnet më të ”papara” që keni parë

Fustanet me dizajnet më të ”papara” që keni parë

0
Fustanet me dizajnet më të ”papara” që keni parë

Dizajne të pabesueshme!

Dizajne të pabesueshme!

Sylvie Facon është stiliste nga Franca dhe ajo është e njohur për veshjet e saj që përdor për të demonstruar bukurinë e gjërave të zakonshme.

Për shembull, një nga veshjet e saj ndër të tjera është bërë nga faqe të vjetra librash. Dhe një tjetër është bërë nga një violinë dhe muzikë fletë.

Një nga veshjet më interesante të saj është dedikuar arkitekturës së një qyteti të vjetër francez.

Më poshtë ju sjellim disa imazhe të veprave nga kjo stiliste e talentuar./21Media

Loading...