Fustani i njëjtë? – Gili para 20 vjetësh, Madonna sot…

194

 

Bredhi i Vitit të Ri shpesh herë ka qenë
inspirim për dizajnerët e modës për ta kthyer në një fustan skenik sa më të
bukur dhe interesant.

Një të tillë e pati të veshur Gili por para 20
vjetësh, ndërkaq këngëtarja me famë botërore Madonna, e veshi sivjet.

  

Këtë e ka bërë të ditur edhe vet Gili e cila
postoi një fotografi brenda së cilës ishin të dyja.

“Bredhi i vitit te ri inspirues per fustanat skenik festiv🌲 Gili – Akordet e Kosoves 1989
Madona sivjet”, ka shkruar këngëtarja shqiptare.

Si mendoni, e
kopjoi Madonna – Gilin?/Prive.al

 

                        View this post on Instagram                                     

Bredhi i vitit te ri inspirues per fustanat skenik festiv🌲 Gili – Akordet e Kosoves 1989 Madona sivjet.

A post shared by Gili Official profile (@gili.official) on