Geta Beqa lëndohet rëndë gjatë ushtrimeve, kjo është gjendja e saj

202

‘Bodybuilderja’ Geta Beqa është kthyer tashmë në një personazh mjaft të përfolur.
Ajo është një ndër të paktat femra shqiptare, e cila ka një trup aq muskulor, përcjellë ORAinfo.    

Fituesja e medaljes së artë për titullin “Fitness Physique” është gjithashtu mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.
Ndërsa përmes një postimi të sontëm, ajo ka treguar se është lënduar gjatë ushtrimeve dhe në videon në fjalë duket se është në gjendje të keqe./ORAinfo/