Gëzimja ka shkuar në dasmë sot, iu lë gojëhapur me pamjen

586

Gëzime Hamzaj është reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.
Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar javën që shkoi dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë të madhe, përcjell ORAinfo.    

E një javë pas dasmës duket se Gëzimja është e ftuar në një dasmë tjetër.
Me këtë grim e këtë fustan ajo po duket nusja më e bukur ndonjëherë./ORAinfo/