Home ShowBizzz Gigi Hadid me koleksionin e parë të atleteve!

Gigi Hadid me koleksionin e parë të atleteve!

0
Gigi Hadid me koleksionin e parë të atleteve!

Modelja e njohur dhe e suksesshme Gigi Hadid ka përgaditur një koleksion të atleteve të markës ‘Reebok’.

Ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku e bërë të ditur që nesër do të lansohet koleksioni i ri i titulluar “ReebokxGigi”.

Gigi njihet për linjat e saj trupore dhe nje bukuri të rrallë.Ajo poashtu është një ndër modelet e Victoria’s Secret.Ndryshe supermodelja është duke shijuar jetwn e saj ‘single’ pas ndarjes me këngëtarin Zayn Malik.