Home ShowBizzz Gigi Hadid shkroi gjëra të këqija për Mykonos, grekët i hidhen në sulm

Gigi Hadid shkroi gjëra të këqija për Mykonos, grekët i hidhen në sulm

0
Gigi Hadid shkroi gjëra të këqija për Mykonos, grekët i hidhen në sulm

 

Vëmë bast që të gjithë ju e njihni super modelen Gigi Hadid – apo thënë edhe më ndryshe, kunatën e këngëtares shqiptare Dua Lipës.

Së fundmi Gigi ka shkuar për pushime në Mykonos të Greqisë dhe ka raportuar në Instagram se villa e saj u grabit dhe disa gjëra iu vodhën.

“Mos e lini instagramin t’iu mashtrojë. Më grabitën. S’do vij më kurrë këtu dhe s’do t’ua rekomandoja. Shpenzojini paratë diku tjetër”, ka shkruar modelja në Instagram.

                   View this post on Instagram                            

Mykonos film in. PS(A). Don’t let insta fool u. Got robbed. Never going back lol. Wouldn’t recommend. Spend your money elsewhere

A post shared by Gi’sposables 📸 (@gisposable) on

 

Mirëpo grekët në Instagram i janë kundërvënë modeles duke i thënë se mund të të grabisin kudo në botë.

Ndërsa të tjerë shkruanin se ekonomia e Greqisë varet shumë edhe nga turizmi dhe një postim si ky i Gigit mund t’iu shkaktojë dëme ekonomike shumë familjeve. /Prive.al

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Gigi Hadid shkroi gjëra të këqija për Mykonos, grekët i hidhen në sulm”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...