Home ShowBizzz Gili shkëlqeu mbrëmë në fustanin me ‘pelerinë’

Gili shkëlqeu mbrëmë në fustanin me ‘pelerinë’

0
Gili shkëlqeu mbrëmë në fustanin me ‘pelerinë’

 

Kaq të rregulluara e të ‘pispillosura’ po shfaqen këngëtaret tona në këtë sezonë të verës.

Kjo për shkak të angazhimeve më të mëdha kur dihet se organizohen më shumë se kurrë dasma e ahengje të ndryshme familjare, shkruan “Kosovarja”.

Përveç përgaditjeve të kënëgëve e kujdesit të zërit, ato po shfaqen mahnitëse në fustane madhështore. Sidomos Gili.

Këngëtarja veçohet për shijen dhe stilin e saj duke zgjedhur gjithmonë veshjet më të bukura.

Secilin fustan e ka më të bukur se tjetrin, ndërsa vëmendje mori ai i mbrëmshmit ku këndoi në Prizren.

Me ngjyrë të pembe dhe një pelerinë sipër, këngëtarja dukej madhështore./Kosovarja/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Gili shkëlqeu mbrëmë në fustanin me ‘pelerinë’”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...