Home ShowBizzz Gili vishet e rregullohet si ‘çikë’ e re, marrin vëmendjen kompletet e saj

Gili vishet e rregullohet si ‘çikë’ e re, marrin vëmendjen kompletet e saj

0
Gili vishet e rregullohet si ‘çikë’ e re, marrin vëmendjen kompletet e saj

Gili është këngëtarja që bëri bujë në publik që në daljen e parë.
Ndonëse u përfol që nga fillimi, ajo po bën bujë të madhe sidomos në këtë kohën e fundit kur humbi 27 kilogramë, përcjell ORAinfo.    

 

   
Gili duket se nuk po i ndahet ndryshimeve edhe pas kësaj periudhe.
Sot, ajo ka shkuar në një dasmë e rregulluar dhe e veshur më bukur se kurrë.
E ato që morën gjithë vëmendjen janë padyshim kompletet e saj./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Gili vishet e rregullohet si ‘çikë’ e re, marrin vëmendjen kompletet e saj”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...