Gjiko bën një superbefasi për Elitën në emision “live’

141

Elita Rudi ishte sonte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku fëmijët i bënë pyetje nga me të ndryshmet asaj

Mirëpo, në fund të emisionit ishte Gjiko ai që surprizoi
Elitën.Reperi i erdhi asaj nga prapa në skenë, ku Elita u habitë kur e pa.

Me pas Gjiko u ul ne gjunjë dhe i bëri një dedikim asaj,
transmeton GazetaBlic.

“Oj gruja jem, ditën e parë që te kam pare e kam ditur se do jesh gruaja im. Më ke falur djalin me te mire ne bote, me ke falur krejt boten. Tani po te pyes do te jesh me mua deri ne fund te jetes“, ishin fjalët e Gjikos i cili nxori dhe unazën qe kishte për Elitën. Elita Rudi, u emocionua aq shumë nga ky moment saqë shpërtheu në lot.