Home ShowBizzz Gjiko e merr me shtetit me veturë, veprimi i Elitës i papritur

Gjiko e merr me shtetit me veturë, veprimi i Elitës i papritur

0
Gjiko e merr me shtetit me veturë, veprimi i Elitës i papritur

Gjiko dhe Elita Rudi janë ndër çiftet me të dashura për publikun kosovar.
Ata pak muajsh u martua dhe tani janë në pritje të fëmijës së parë, përcjell ORAinfo.    

Si Gjiko edhe Elita janë mjaft aktiv në rrjete sociale ku bëjnë postime të ndryshme nga përditshmëria e tyre.
E sot Elita ka publikuar një foto ku shfaqet duke u shëtitur më veturë e shoqëruar nga burri i saj, Gjiko.
Të dy po duken mjaft të dashuruar pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/